Dopasuj do swoich potrzeb

Dowolna konfiguracja

Korzystaj ze swobody samodzielnego kreowania konfiguracji zasobów, zamiast ograniczać się do konieczności wybory między przygotowanymi przez dostawcę schematami. Uwolnij swoje umiejętności i wiedzę od gotowych i nieelastycznych wirtualnych maszyn prywatnych (VPS). Decyduj, kreuj, zarządzaj.

Chmura hybrydowa

Połączenie chmury z zasobami Twojej firmy. Rozwiązanie pozwalające Ci cieszyć się skalowalnością i niezawodnością chmury zewnętrznej z jednoczesną możliwością zachowania wybranych elementów wewnątrz własnej organizacji. Decyduj, w którym środowisku uruchamiane będą firmowe systemy i aplikacje. 

Nielimitowany transfer danych

Uwolnij się od ograniczeń w łączności przez sieć internet z Twoim środowiskiem i nie przepłacaj za wysycanie pasma. Pozwól swoim wirtualnym maszynom oddychać pełną piersią bez obaw o dodatkowe koszty.

Elastyczne umowy

Rozumiemy i doceniamy specyfikę prowadzenia biznesu w różnych branżach i dynamicznie zmieniających się warunkach otoczenia. Poczuj komfort krótkich, elastycznych form współpracy oraz korzyści płynące z najlepszych warunków na rynku przy długofalowej, partnerskiej relacji.

vCloud Director

Panel administracyjny zawierający i spinający funkcje i możliwości wirtualizacji VMware na wszystkich poziomach i płaszczyznach. Wszystko w postaci jednego, doskonałego i dostępnego w wygodnej formie narzędzia. 

95-percentyl

Elastyczny model umożliwiający rozliczanie realnie wykorzystywanego pasma ruchu internetowego. 95-percentyl to doskonałe rozwiązanie pozwalające obsłużyć chwilowy, wzmożony ruch internetowy zapewniając tym samym optymalną jakość dla użytkownika końcowego bez generowania niepotrzebnych opóźnień.

Sprawdź jak dopasować rozwiązanie idealnie do swoich potrzeb i testuj AnyTime Cloud już teraz.

Rozpocznij testowanie